bootstrap templates

Małe zoo w centrum Poznania

Jesteśmy dwojgiem pozytywnych ludzi, otwartych na ciekawe rozmowy i cieszących się każdą chwilą. Połączyła Nas akwarystyka. Wspólna pasja - to od tego wszystko się zaczęło.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi wspólnymi chwilami w których to zajmujemy się Naszym małym zoo. Pisanie dla Was daje Nam wielką energię, satysfakcję oraz radość.
Nic bardziej nie cieszy niż reakcje ludzi którzy odwiedzają Nasz fanpage!

16.06.2018 gościliśmy na antenie Radio Czwróka w audycji "Pasjonauci"
24.06.2018  byliśmy gośćmi w programie TVP 2 “Pytanie na śniadanie” 
Artykuł Pauliny pojawił się na łamach "Magazynu Akwarium" 6/2018 (172)
Braliśmy również udział w gościnnym występie w Trójka - Polskie Radio w audycji "Radio Dzieciom"

Będzie nam bardzo miło jeżeli odwiedzicie nasz fanpage!

Gwarantujemy, że każdego dnia będziemy starać dzielić się z Wami swoimi radościami i tym co w Naszym małym zoo w centrum Poznania słychać ;)

Kliknij, aby się przenieść!

Najnowszy numer dwumiesięcznika Magazyn Akwarium już lada moment zawita na sklepowych półkach czekając na to, aż zostanie przez was zakupiony.

Tego magazynu nie trzeba nikomu przedstawiać, nie wymaga też tworzenia recenzji - jest on bowiem marką samą w sobie, która z każdym numerem staje się jeszcze doskonalszą formą przekazu dla początkującego jak i zaawansowanego akwarysty. O wyśmienitą jakość zadbał oczywiście Dr Paweł Czapczyk słowem wstępu zdradzający rąbek tajemnicy na temat zawartości najnowszego numeru , który już jest dostępny w formie on-line (raz na jakiś czas możecie wygrać taką e-prenumeratę w naszych konkursach czy rozdaniach).

Nie będziemy tutaj przedstawiać zawartości tego magazynu ponieważ jest on po prostu akwarystycznym "must have" i nie odbierzemy nikomu możliwości czerpania przyjemności z przeczytania jego zawartości.

Jeżeli chcecie przeczytać
Jako zachętę przedstawiamy wam okładkę z najnowszego wydania, numeru 147!

Mobirise
Biotope Team Poland

28 stycznia 2019 Biotope Team Poland ogłosili oficjalnie start pierwszego polskiego konkursu biotopowego przygotowanego wraz z Magazynem Akwarium!

Takie wydarzenie pokazuje jak mocno stoi w naszym kraju "scena" biotopowej akwarystyki.
Dlaczego jest to takie ważne? Bo wreszcie zajmują się tym ludzie, którzy się znają na rzeczy.

Za organizacją konkursu stoją ludzie, którzy aktywnie szerzą wiedzę na temat akwarystyki biotopowej, nie tylko w naszym kraju ale poza jego granicami (czołowe miejsca w konkursie BADC mówią same za siebie).

Co za tym idzie? Śmiało mogę napisać, że rodzima akwarystyka przechodzi swojego rodzaju renesans.
Razem z Pauliną popieramy całą akcję. Więcej przeczytacie klikając w ten link: Polish Biotope Contest 2019Kilka zdjęć z naszej galerii...

Jeśli jednak jesteście ciekawi jak wyglądają pozostałe zdjęcia reszty naszych pupili, akwariów czy terrariów zapraszamy was bezpośrednio na nasz fanpage :)

Nasi Przyjaciele i Partnerzy

© Copyright 2019 Małe zoo w centrum Poznania - All Rights Reserved